Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej
 • Centrum Rehabilitacji
  i Odnowy Biologicznej


  Odnowa biologiczna

Tryb życia współczesnego człowieka, egzystującego w natłoku zajęć i ciągłym pośpiechu nie sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu, a zmęczone ciało i umysł domagają się odpoczynku. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej przychodzą z pomocą w czasie kiedy nie mamy możliwości na dłuższy wypoczynek, ale także idealnie wkomponują się w program pobytów długoterminowych. Centrum Odnowy Biologicznej Uzdrowiska Kopalnia Soli Bochnia oferuje oryginalne zabiegi dzięki którym poczujecie się Państwo odprężeni i zrelaksowani. 
 • 09.012015

  Proslim Gold

  Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do wyszczuplania, liftingu i korygowania problemów estetycznych takich jak cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki.
  Programy wykonywane na Proslim Gold:


   
  czytaj więcej
 • 09.012015

  Hydroterapia

  Hydroterapia jest stosowaną od wieków formą leczenia i niwelowania stresu...
  czytaj więcej
 • 09.012015

  Masaż bańką chińską

  Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, doskonale uspokaja i relaksuje. Zabieg ten posiada wyjątkowe działanie lecznicze oraz znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne.
  czytaj więcej
 • 09.012015

  Masaż gorącymi kamieniami

  Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem silnie relaksującym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu.
  czytaj więcej
 • 09.012015

  Sauna fińska

  Sauna to idealne miejsce na chwilę refleksji oraz wyciszenie. Organizm poddawany naprzemiennemu działaniu gorącego powietrza i lodowatej wody, odzyskuje siły witalne i w znacznym stopniu poprawione zostaje krążenie krwi. 
  czytaj więcej

UWAGA!

Informujemy, że od dnia 1.01.2016 dla opiekunów dzieci zjeżdżająych do kopalni na Turnus Leczniczy obowiązuje opłata
czytaj więcej

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66