• Hotel Sutoris


  O hotelu

Hotel Sutoris należy do kompleksu Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia, a jego usytuowanie w sąsiedztwie najstarszego w Europie czynnego szybu wydobywczego pochodzącego z połowy XIII w. sprawia, że nasi Goście wygodnie i bez wychodzenia na zewnątrz mogą zjechać do podziemnych komór solnych*. Lokalizacja Hotelu w centrum miasta pozwala na korzystanie z uroków bocheńskich parków, m.in. Plant Salinarnych, które w pogodne dni stanowią idealne miejsce na spacer w cieniu dorodnych kasztanowców, a dzięki placom zabaw stają się również atrakcją dla dzieci.

Hotel dysponuje 40 funkcjonalnie wyposażonymi pokojami (102 miejsca noclegowe), których część została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi (pokoje typu studio). Pokoje zostały zlokalizowane na 3 piętrach, jednakże architektura budynku i zlokalizowana przy recepcji winda sprawiają, że najważniejsze miejsca w kompleksie dostępne są dla osób niepełnosprawnych. Komfortowo po ośrodku mogą poruszać się także mamy z wózkami dziecięcymi. Udogodnieniem dla Gości jest znajdująca się na I piętrze mini kuchnia, która została wyposażona w czajnik, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz podstawowe naczynia i sztućce. Dla gości spragnionych relaksu i ciszy oddajemy do dyspozycji grotę solną, której niepowtarzalny klimat korzystnie wpływa na regenerację sił fizycznych i wspaniale odpręża.

W hotelu znajduje się także będące częścią kompleksu Centrum Zdrowia, świadczące usługi medyczne i zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Dzięki odpowiedniej organizacji przestrzeni hotelu i całego kompleksu, a także umiejętnej i fachowej obsłudze nasze usługi dostosowujemy do potrzeb kuracjuszy jak i klientów biznesowych.  
* zgodnie z organizacją pracy Szybu Sutoris


Potwierdzeniem wysokiego standardu świadczonych usług jest wdrożony i potwierdzony certyfikatem system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2001 oraz 14001:2005.

Hotel wyposażony został w system pozyskiwania naturalnej energii słonecznej, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza atmosferycznego. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Rezerwacja
rezerwuj

Galeria zdjęć

Oferty w obiekcie
 • Wczasy inhalacyjne

  Wczasy inhalacyjne - idealny wypoczynek dla alergika i astmatyka

 • Pobyt rehabilitacyjny dróg oddechowych

  Pobyt rehabilitacyjny dróg oddechowych został przygotowany z myślą o osobach ze schorzeniami dróg oddechowych oraz pulmonologicznymi o podłożu alergicznym.

 • Turnus rehabilitacyjny dróg oddechowych

  - Z MOŻLIWOŚCIĄ DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON 

 • Turnus rehabilitacyjny narządu układu ruchu

  Z MOŻLIWOŚCIĄ DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON 

 • Wczasy rehabilitacyjne

  Pakiet ten rekomendowany jest osobom z chorobą zwyrodnieniową stawów, zespołami bólowymi stawów i kręgosłupa, bólami związanymi z osteoporozą, nerwobólami, SM,...

 • Weekend z kopalnią soli

  Odkryj najstraszą w Polsce kopalnię soli i odpocznij w Hotelu Sutoris!

 • Zielone Szkoły

  Z nami nie będziesz sie nudzić!

 • Pakiet szkoleniowy II

  175 zł/os.

 • Pakiet szkoleniowy I

 • Pakiet konferencyjny z grą integracyjną

  Połączenie pakietu konferencyjnego z grą integracyjną to wyjątkowa propozycja, która pozwoli zbudować pozytywne relacje w zespole pracowników.

 • Pobyt relaksacyjny

  Pobyt relaksacyjny - relaks w miłej atmosferze!

Rezerwacja
Jeśli chcesz mozesz dokonać wstępnej rezerwacji!
Rezerwuj

Obiad dnia w Restauracji Grota

Pyszne  obiady  w pysznej cenie - tylko  13,99 zł za zestaw!
czytaj więcej

Biuletyn

Bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!
zapisz się
Kontakt
wyślij pytanie
recepcja@kopalniasoli.pl
+48 14 615 36 66